Kuru Şampuan İle Saçlarınızı Tazeleyin

Çevresel etkenler, stres, sağlıksız beslenme genetik faktörler gibi birçok nedenden dolayı yağlanan saçları her gün yıkamak zorunda kalırız.

Fakat saçları her gün yıkamak saçların daha da hızlı yağlanmasına sebep olur. Bunun yerine size harika bir önerimiz var! Kuru şampuan kullanarak saçlarınızı her gün yıkama derdinden kurtarabilir, istediğiniz şekli verebilirsiniz.

Kuru şampuan saç diplerindeki yağlı görünümünü azaltarak, nem oranını dengelemeye yardımcı olur. Hem saçlarında yağlanma problemi yaşayanlar hem de yoğun iş hayatı içinde saçlarına vakit ayıramayanlar için kurtarıcı bir saç bakım ürünüdür.  Peki kuru şampuan nasıl kullanılır? Gelin bakalım…

Kuru Şampuan Nasıl Kullanılır?

Saç bakımında oldukça pratik kullanıma sahip olan kuru şampuanı saçlarınıza sıkmadan önce mutlaka çalkalayınız. Saç diplerinize 30 cm uzaklıktan eşit bir şekilde uygulayın, ardından masaj yaparak kuru şampuanının saçınızda dağılmasını sağlayın. Tercihinize göre saçlarınıza dilediğiniz şekli verebilirsiniz.

Kuru şampuanları, spordan çıkınca saçlarınızın söndüğünü hissettiğinizde, duş almadığınız zaman hacim kazandırmak için kullanabilirsiniz.