Güzellik Yağını Keşfedin!

Cilt, saç ve vücut bakımının favori ürünlerinden olan bakım yağları, doğal ve yoğun formüle sahiptir. Cildi ve saçı besler, canlandırır.

İçeriğinde bulunan antioksidan, bitkisel içerik ve zengin yağlarla cildi güzelleştiren bu yağlar etkili bir bakımının önemli aşamasıdır. Aynı zamanda cildi ve saçı çevresel faktörlere karşı korur. Bakım yağı seçerken içeriğinin doğal olmasına ve formülünün bitkisel yağlarla geliştirilmesine dikkat ederek tercih edebilirsiniz. O halde gelin birlikte cilt, saç ve vücut bakımında kullanabileceğiniz güzellik yağını keşfedelim! İşte detaylar…

%98 doğal içeriğe sahip olan beauty oil, formülünde 4 doğal bitkisel yağ yer almaktadır. Bunlar; Kayısı, nar çekirdeği, shea ve limon yağlarıdır. İçeriğinde bulunan vitaminler sayesinde cildi yeniler, nemlendirir ve besler.

Cildi doğal güzelliğine kavuşturun

Cildinize uygulayabileceğiniz güzellik yağı, mevsimsel değişikliklerden kaynaklı olarak cildin ihtiyaç duyduğu onarımı ve bakımı sağlar. İçerisinde yağ asitlerinin faydaları ve kalitesi sayesinde güzellik yağı cilde özel bir etki sağlayarak da nemlendirir. Büyüleyici kokusuyla güzellik yağı cildinize ipeksi dokunuş kazandırır. Benzersiz dokusu sayesinde en ufak bir yağlı his bırakmadan yumuşacık bir cilde kavuşmanızı sağlar. Genel olarak cilde faydalarına bakacak olursak;

  • Cildi derinlemesine nemlendirir
  • Ciltteki renk eşitsizliklerini giderir
  • Cildin ışıltısını ve esnekliğini geri kazandırır
  • Cilt bariyerini güçlendirir
  • Kuru havaya karşı cilde koruyucu kalkan görevi görür
  • Cilde yumuşaklık sağlar

Saçlarınıza parlak görünüm kazandırın

Saçlar, ısı işlemleri, kimyasal boya ve çevresel faktörler gibi birçok nedenden dolayı yıpranır ve eski parlaklığını kaybeder. Saçları eski parlaklığına ve canlı görünümüne kavuşturmak için güzellik yağı uygulayabilirsiniz. Özellikle saçlarınıza ısı uygulamadan önce sabah ve akşam saç uçlarına bir iki damla uygulamak yeterli olacaktır.

Vücudunuzu neme doyurun

Vücut bakımı da diğer bakımlar kadar oldukça önemlidir. Omuz, bacak, kol ve dekolte gibi özellikle kuru bölgelere kullandığınız vücut kremine birkaç damla güzellik yağı karıştırın. Dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Böylece gün boyu pürüzsüz ve mükemmel bir cilt görünümünün tadını çıkarın.