Kadınların Vazgeçilmezi Kuru Yağı Keşfedin!

Geniş kullanım alanı ve benzersiz kokusuyla mucizevi bir bakım deneyimi sunan Nuxe kuru yağ, içeriğindeki 7 değerli bitkisel yağ (Hodan, Fındık, Tatlı Badem, Macadamia, Argan, Kamelya ve Tsubaki yağı) sayesinde tek bir dokunuşla yüz, vücut ve saçları besliyor, onarıyor ve yumuşatıyor, size de tek bir ürünle kendinizi muhteşem hissetmek düşüyor.

%98,1 doğal içeriğe sahip çok amaçlı kuru yağ, üst notalarında portakal çiçeği ve bergamot, orta notalarında gül, gardenya ve manolya çiçekleri, alt notalarında ise vanilya ve Hindistan cevizi yer alıyor.

Büyüleyici kokusuyla Huile Prodigieuse baharla birlikte cildinize ipeksi dokunuş kazandıracak! Benzersiz dokusu sayesinde en ufak bir yağlı his bırakmadan yumuşacık bir cilde kavuşmanızı sağlayacak.

Ürün içeriğinde yer alan Tsubaki Yağı, saç ve cilt için en önemli yağ asidi olan Omega 9 açısından zengindir. Yüksek besleyiciliğe sahip Tsubaki Yağı;

  • Cilt bariyerini güçlendirmeye yardımcı olur.
  • Anti aging yaşlanma karşıtı bakım sağlar.
  • Antioksidan özelliği sayesinde cilt bariyerini güçlendirir.

Tek bir ürünle yüz, saç ve vücut bakımı yapmak isteyenler için oldukça doğru bir tercih olacaktır.

Kuru Yağ Nasıl Kullanılır?

Işıltılı bir cilt için;

Avuç içlerine az miktarda sıkın, ısıtmak için ellerinizi avuşturun ve cildinize tampon hareketleriyle uygulayın. Çok yönlü kullanımı sayesinde günlük bakım kreminizin içerisine birkaç damla karıştırarak uygulayabilirsiniz.

Parlayan bir vücut için;

Omuz, bacak, kol ve dekolte gibi bölgelerine kuru yağ sıkın ve dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Ekstra bir parlaklık için Huile Prodigieuse Or altın parıltılı kuru yağı tercih edebilirsiniz. Vücut bakımında da geniş kullanıma sahip mucizevi ürünü banyo suyunuza karıştırarak ipeksi yumuşaklık elde edebilirsiniz.

Işıldayan ve mis kokan saçlar için;

Temiz, ıslak saçın boy ve uçlarına yeterli miktarda sıkıp havlu ile saçınızı sararak 15-20 dk bekleyin. Saçınıza emilim sağladıktan sonra şampuan ile yıkayın. Anlık bir parlaklık ve bakım için kuru saç uçlarınıza da dilediğiniz zaman uygulayabilirsiniz.