Cilt Bakımında Organiğin Önemini Biliyor musunuz?

The Organic Pharmacy organik cilt bakım ürünleri ile kimyasallardan uzak durmamız mümkün !Günlük hayatımızda kullandığımız kişisel bakım ürünlerini seçerken kimyasaldan en uzak ürünleri tercih etmemiz konusunda her geçen gün bilinçleniyoruz.

Zararlı kimyasalları kimse kullanmak istemese de farkında olmadan günde defalarca bu kimyasallara maruz kalıyoruz.İçeriklerinden ambalaj tasarımlarına kadar doğa dostu bir marka olan The Organic Pharmacy anne-bebek, cilt bakım ve vücut bakım ürün yelpazesiyle tüketicilerin kalbine dokunuyor.

Cilt bakım ürünlerinde kullanılan üç sıkım öz bulunuyor. Birinci sıkım öz, en iyi kalitede gıda da kullanılır, ikinci sıkım öz tıbbı ürünlerde kullanılır, üçüncü sıkım öz ise kozmetik ürünlerinde kullanılır. The Organic Pharmacy ürünleri cilde fayda sağlayan ve etki mekanizması en güçlü birinci sıkım özü kullanıyor.

The Organic Pharmacy Antioxidant Face Cream ile Tanıştınız mı ?

Cildi sıkılaştıran ve daha genç görünmesini sağlayan mucizevi ürün tüm cilt tipleri için kullanıma uygundur. İçeriğindeki kuşburnu tohumu yağı, yaban mersini ve kadife çiçeği sayesinde cildi nemlendirir ve aydınlatır. Gözeneklerin küçülmesini sağlar.
Sizde cildinize bir iyilik yapmak istiyorsanız Dermokozmetika’dan The Organic Pharmacy ürünlerini inceleyebilir, fırsatlarla hemen sahip olabilirsiniz.