CeraVe Türkiye’de!

Daha önce CeraVe’yi duydun mu? Duymadıysan şimdi hazır ol. Amerikalı dermatologların 1 numaralı tercihi CeraVe artık Türkiye’de. Eylül ayı itibariyle Dermokozmetika’da!


Amerika’nın lider markası CeraVe, 2005 yılında cilt bariyerini güçlendirerek doğal yapısını korumak adına üç temel içerik olan Seramid, yağ asitleri ve lipidlerin karışımları ile marka serisini yaratmıştır. CeraVe rakiplerine göre ulaşılabilir fiyatlara ve daha geniş bir satış alanına sahiptir.

Seramid Nedir?

Seramidlerin cilt bariyerinin% 50’sini oluşturduğunu biliyor muydunuz?
Seramidler cilt bariyerini bir arada tutan maddelerdir. Cilt bariyeri, cildi dış etkenlere karşı koruyan su tutulmasına, cildin nemli kalmasına ve doğal yapısının korunmasına olanak sağlayan alt tabakadır. Seramidler deride doğal olarak bulunur, cildin yağ ve su oranını korumaya yardımcıdır. Peki bu seramidler cildimizden eksilirse bize ne gibi zararları olur? Sorusunu cevaplayacak olursak;
Derideki ceramide seviyesi düştüğünde cildin yağ ve nem tutma gücü de azalır. Böylelikle kuruluk, kaşıntı ve hassasiyet gibi çeşitli cilt problemleri meydana gelir. Bu problemlerin önüne geçmek için CeraVe bakım ürünleri tercih edilebilir.

CeraVe ürünlerinin hepsinde cilt bariyerini güçlendirici seramidler, yağ asitleri ve lipidler bulunmaktadır. MultiVesiküler Emülsiyon Teknolojisi sayesinde cildin gün boyu nemli ve bakımlı kalmasını sağlar. Siz de cildinizde kuruluk yaşıyorsanız CeraVe nemlendirici kremi kullanabilirsiniz.

Cildinize uzman gibi dokunmak ve kullandığınız ürünlerle cilt bariyerinizi güçlendirmek istiyorsanız Dermokozmetika.com’dan CeraVe’nin nemlendiren temizleyici, nemlendirici kremi, onarıcı el kremi ve yenileyici ayak bakım kremini inceleyebilir, güvenli alışveriş ve hızlı kargo imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.