Karma Ciltler İçin 5 Adımlı Cilt Bakım Rutini!

Güzel bir cilde sahip olmanın ilk kuralı cildinize iyi bakmaktır. Ancak iyi bir bakım demek çok fazla ürün kullanmak anlamına gelmemektedir. Bu nedenle doğru ürünleri kullanarak cilt bakım rutininizi tamamlamak en doğru yöntemlerden biridir. Ancak burada dikkat edilmesi gereken nokta kişinin cilt tipidir. Çünkü etkili bir cilt bakımı için cilt tipine uygun ürünler seçilmelidir.

Karma Ciltler İçin 5 Adımlı Cilt Bakım Rutini!

Cilt Lekeleri Nasıl Önlenir?

Yazın bitmesiyle en yaygınlaşan cilt problemi arasında leke gelmektedir. Leke,ciltte  melanin maddesinin artmasıyla oluşan bir deri rahatsızlığıdır. Bu madde renk pigmentlerini yoğun üretirse ciltte renk eşitsizlikleri ortaya çıkar ve leke oluşumuna zemin hazırlar. Peki lekeye sebep olan faktörler nelerdir? Leke nasıl önlenir? İşte detaylar…

Cilt Lekeleri Nasıl Önlenir?

Saç Ekimi Sonrası Tercih Edilen Ürünler Nelerdir?

Saç ekimi sürecine girdiğinizde, saç ekimi sonrası saç bakımı için kullandığınız ürünlerin niteliği de değişiyor. Artık daha hassas ve özenli şampuan ve saç bakım serilerini tercih etmek gerekiyor. Yeni çıkan saçların sağlıklı uzaması ve dökülmelerin önlenmesine yardımcı olan bitkisel içerikli ürünler uygulama sonrası birçok kişiye tavsiye edilmektedir.

Saç Ekimi Sonrası Tercih Edilen Ürünler Nelerdir?