Anti Age Bakım

Yaşın ilerlemesiyle ciltte çizgi, kırışıklık ve sıkılık kaybı meydana gelmektedir.

Bu gibi cilt problemlerinin en aza indirgenmesine yardımcı olan ve cildin yenilenmesini sağlamak için geliştirilen cilt ürünlerine ise anti aging denir. Kısa anlamıyla anti aging bakım yaşlanma süreçlerini yavaşlatan ve cildi daha genç görünüme kavuşmasına destek olan açıkçası zamana meydan okumak için geliştirilmiş ürünlerdir.

Ancak unutulmamalıdır ki anti aging bakım ürünleri sadece ilerleyen yaşlarda kullanılması gerekmez. Çünkü kişinin kimlik yaşı ile cilt yaşı aynı değildir. Bu sebeple kişinin cilt tipine ve ihtiyacına uygun anti aging ürünler tercih edilmelidir. Peki yaşlılık belirtilerine neler sebep olur? Yaşlılık belirtilerine sebep olan etkenlere kısaca bakarsak;

  • Yaşın ilerlemesi
  • Genetik faktör
  • Sağlıksız beslenme
  • Güneş ışınlarına fazlaca maruz kamak

Tüm bu etkenler cildin zamanında önce yaşlanmasına sebep olabilir. Siz de yaşlılık belirtilerinin önüne geçmek ve zamana meydan okumak istiyorsanız anti age bakım diğer bir adıyla yaşlanma karşıtı cilt bakım serumunu tercih edebilirsiniz. Cilt serumu, yapısı sayesinde cildin derinlerine kadar nüfuz eder ve cilt sorunlarını çözmeye yardımcı olur.

Anti Age Yüz Serumu

Yaşlanma karşıtı geliştirilmiş serum, içeriğinde bulunan aktif bileşenler sayesinde cilde sıkılık, canlılık ve rahatlık sağlarken; yaşlanma belirtilerinin ve derin kırışıklıkların gözle görünür şekilde azalmasına yardımcı olur.

Özellikle zengin formülü ile hücre yenilenmesine yardımcı olur, yaşlılık belirtilerinin önüne geçer. Cildi sıkılaştırır, canlandırır ve rahatlatır. Cilde doğallık kazandırır. Aynı zamanda yüz serumu, cildi hem yatıştırır hem de rahatlatır. Cildi daha canlı ve ışıltılı görünüme kavuşmasını sağlar.